GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Mattallrikar 10717163

nr 1071 7163

Mattallrikar

12 delar, Musselmalet, Royal Copenhagen, diameter: 25 cm

Kondition: alla med nagg eller lagning

Utrop:

500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 28 november 2016
kl 19:51:00

Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)